Podložka pod Jelena

Představujeme vám kovovou podložku s minimalistickým designem, která je dokonalým řešením pro prezentaci vašich ceněných jeleních trofejí.

Tato kovová podložka je navržena s ohledem na flexibilitu a adaptabilitu, aby vyhovovala různým velikostem a tvarům jeleního paroží, od mladých jedinců až po kapitální kusy.

Výhody produktu:

- Nastavitelné háky: Vybavena dvěma robustními, nastavitelnými háky, které lze snadno posouvat horizontálně a měnit délku háku pomocí závitu. Umožňuje přizpůsobení pro různé rozměry trofejí.

- Univerzální použití, Díky její univerzální konstrukci se tato podložka hodí pro jakoukoliv jelení trofej, zajišťuje pevnou a stabilní oporu i pro těžší exempláře.

- Minimalistický vzhled: Čisté linie a matný černý povrch podložky přidávají moderní estetiku, která se snadno začlení do různých interiérových stylů.

- Kvalitní materiál: Podložka je vyrobena z odolného kovu, který zajišťuje dlouhodobou trvanlivost a snadnou údržbu.

- Snadná montáž: Jednoduchý systém montáže na zeď vám umožní bez problémů umístit podložku na vybrané místo. Tato kovová podložka je nejen praktickým doplňkem pro každého lovce a sběratele, ale také stylovým prvkem, který zvýrazní jedinečnost každé trofeje. Buďte hrdí na své lovecké úspěchy a prezentujte je s důstojností a elegancí, kterou si zaslouží.

 Ruční výroba v České Republice společností Hunter-deco

Skladem
Kód: 109
Značka: Hunter-deco
1 850 Kč
Kategorie: Jelení trofeje
Hmotnost: 2 kg
Podložka pod Jelena
Novinka Tip Český výrobek
Zpět do obchodu